Süslü Nick Alımı

Kullanıcılardan gelen talep doğrultusunda, standart karakterler dışındaki karakterlere sahip nicklerin, ücretli olarak alınabilmesini sağlayan sistemi kullanıma açtık.

Böyle bir nick oluşturup daha sonra satın almak isteyen kullanıcılar şu adımları takip etmeliler.

1- AscNick.exe programından satın alınmak istenen nick oluşturulup onaya gönderilir.

2- Nick uygun bulunur ve onaydan geçerse ptt veya banka hesabımıza ödeme işlemini gerçekleştirirsiniz.

3- Ödeme sonrası 'süslü nick ödeme bildirim formunu' doldurursunuz. Ödemeniz onaylandığında nickinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

- Ücret 200 TL dir. Alınan nicke 1 aylık süper kullanıcı özelliği de eklenir.

- AscNick programı ile nick oluşturabilmeniz için sistemde başka bir nicke ait olmayan yeni bir email adresiniz olmalı.

- AscNick programında nicki oluşturduktan sonra ad soyad, cinsiyet, yaş vs. bilgilerini doldurursunuz. Daha sonraki ekranda şifrenizi ve email adresinizi girersiniz. Aynı ekranda güvenlik kodunu oluşturmanızı ister. Sözleşmeyi kabul edip ileri butonuna bastığınızda girdiğiniz güvenlik kodunu tekrar girmenizi ister. Daha sonra girmiş olduğunuz email adresine bir onay kodu gönderilir. Ve email adresinize gelen onay kodunu ekrana yazmanız istenir. Onay kodunu yazdıktan sonra doğrulanırsa nickiniz onaya gider. Nick onaydan geçer geçmez size bilgi emaili gelir. Bu aşamadan sonra ödeme yapıp daha sonra ödeme bildirim formunu doldurup nickinizi satın alabilirsiniz.

- AscNick programı ile oluşturulan nickle, onaydan geçtikten sonra sisteme giremezsiniz. Girebileceğiniz tek yer süslü nick ödeme bildirim formudur. Ancak ödemeniz onaylanırsa sisteme giriş yapılabilir. Oluşturulan nick ile belli bir süre içerisinde ödeme yapmazsanız otomatik olarak silinir.

- Kayıt esnasında gelen emailler spam(gereksiz posta, junk vs.) bölümüne de düşebileceği için bu bölümleri de kontrol etmelisiniz.

 

 

Yeni Email adresi almayı bilmiyorsanız şu sayfadaki adımları takip edebilirsiniz:  Tıklayınız

AscNick.exe ve diğer adımlara şu adresten ulaşabilirsiniz: Tıklayınız

Yine www.cikcik.com web sayfamızın üst menüsünden 'Süper Kullanıcı' bölümüne tıkladığınız zaman 'Süslü Nick Alımı' başlığını görebilirsiniz.

 

Administrator