Aşağıda adım adım Okey programını nasıl bilgisayarınıza indireceğiniz şekilli olarak gösterilmektedir. Daha önceden bilgisayarınızda programımızın eski versiyonu varsa aşağıdaki adımlara geçmeden önce bilgisayarınızdaki "SuperOkey.exe" dosyasını siliniz.

1- Internet Explorer programının adres kısmına www.cikcik.com yazıp enter tuşuna basınız.


2- Açılan ana sayfamızda yeralan "Kameralı OKEY" yazısına tıklayın.


3- Ekrana gelen sayfada yeralan "SuperOkey.exe" yazısına tıklayın.


4- "SuperOkey.exe" yazısına tıkladığınız zaman aşağıdaki şekilde de gösterilen "Dosya Yükleme" penceresi ekrana gelir.Bu pencerede yeralan "Kaydet" butonuna basınız.


5- "Kaydet" butonuna bastıktan sonra dosyayı nereye yükleyeceğinizi belirteceğiniz aşağıdaki şekilde de gösterilen ekran karşınıza gelir. Bu ekranda sol tarafta yeralan "Masaüstü" yazısına tıklayın.


6- "Masaüstü" yazısına tıkladıktan sonra bu pencerenin sağ alt kısmında yeralan "Kaydet" butonuna tıklayın. Aşağıdaki şekilde de gösterilmektedir.


7- Bir önceki şekildeki "Kaydet" butonuna basmanızla birlikte program bilgisayarınız indirilmeye başlar.Aşağıdaki şekilde de gösterildiği gibi yükleme tamamlanana kadar bekleyiniz.


8- Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra bilgisayarınızın masaüstünde "SuperOkey" yazısını göreceksiniz.


9- Masaüstünde gördüğünüz "SuperOkey" yazılı şekle mouse unuzun sol tuşu ile çift tıklayarak programımızı çalıştırabilirsiniz.


 

Bu yardım sayfasını hazırlayan #~#~#»®ëã«#~#~# ya teşekkürler.