Ptt veya Banka Ödemesi

1 aylık süper üyelik bedeli 10 TL, 12 aylık süper üyelik bedeli 100 TL dir.

2 adım takip edilir.

1. Adım: Ptt veya bankadan ödeme yapma

2. Adım: Süper kullanıcı ödeme bildirim formunu doldurma

 

1.Adım:

En yakın ptt şubesine gidilir ve havale formu aşağıdaki örneğe benzer şekilde doldurulur ve ödeme yapılır. Bankadan ödeme yapmak istiyorsanız isim soy isminiz yanında açıklama kısmına nickinizi de belirtirseniz karışıklıklar engellenmiş olur.( Ödemede nickinizin hatalı yazılması sorun teşkil etmez. ) Banka bilgilerimiz de aşağıdaki ptt örneğinin altında yeralmaktadır. Yurt dışından ödeme yapacak kullanıcılar Euro hesabımıza ödeme yapmalılardır.

Doldurduğunuz bu formu ptt görevlisine verirsiniz. 10 TL nin yanında Ptt nin aldığı işlem masrafını da ödersiniz.( Bu örnekte 1 aylık üyelik için ödeme yapılıyor ) Bu işlemden sonra aşağıda anlatılan 2. adıma geçebilirsiniz.

Yukarıda ptt ödemesi anlatıldı. Banka ödemesinde de isim soy isminizin ve nickinizin ödemede gözükmesi yeterlidir.(Nickinizi ödemede belirtme amacı sadece karışıklıkları önlemektir. Hatalı yazılması sorun teşkil etmez) Yine bankanın alacağı havale/eft masrafları kullanıya aittir. İnternet bankacılığınız yoksa ptt ödemesi yapmanızı tavsiye ederiz.( işlem masrafı daha düşük olduğu için ) Yurt dışından ödeme yapacak kullanıcılar Euro hesabımıza ödeme yapmalılardır.

 Banka İsmi  İş Bankası ( TL Hesabı )
 Alıcı İsmi  Teknopars Bilişim Teknolojileri san.ve tic. ltd.şti.
 Şube Kodu  1121 Beşyüzevler(İstanbul)
 Hesap Numarası  0672666
 Uluslararası Banka Hesap Numarası  TR840006400000111210672666
 Banka İsmi  İş Bankası ( EURO Hesabı )
 Alıcı İsmi  Teknopars Bilişim Teknolojileri san.ve tic. ltd.şti.
 Şube Kodu  1121 beşyüzevler istanbul
 Hesap Numarası  0510728
 Uluslararası Banka Hesap Numarası  TR970006400000211210510728

1 yıllık üyelik 30€ (Havale masrafları kullanıcıya ait)

 

2.Adım:

Ödemenizi yaptıktan sonra hemen bilgisayarınızın başına geçip www.cikcik.com sayfamıza girip "Süper Kullanıcı" başlıklı alana tıklarsınız. Açılan sayfadan "Süper Kullanıcı Ödeme Bildirimi" başlığını seçersiniz. Ve çıkan formu doldurursunuz. Formu doldurup kaydettikten sonra Teknopars yetkililerinin formunuzu onaylamasını beklersiniz.Ödeme işleminizde bir sorun yoksa ve ödeme bildirim formumuzu hatasız doldurduysanız kaydınız 36 saat içerisinde onaylanacaktır.