Gizlilik Politikası

- cikcik.com a kayıt esnasında elektronik posta adresi, ad, soyad, yaş bilgileri alınmaktadır. Ödeme sayfalarında ad, soy ad ve adres bilgisi alınmaktadır.

- Elektronik posta adresiniz, hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve harici bir kuruluş için reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.

- cikcik.com' a verdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, diğer üyelere ve üçüncü kişilere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, cikcik.com sitesinin kendi bünyesinde, müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilecektir. Kişisel bilgiler cikcik.com tarafından, gerektiğinde kullanıcıyla temas kurmak için de kullanılabilir.

- Ancak cikcik.com, yetkili idari ve adli otorite tarafından usulüne göre yürütülen bir araştırma veya soruşturmanın yürütümü amacıyla kullanıcılarla ilgili bilgi talep edilmesi; kullanıcıların hakları veya güvenliklerini korumak için bilgi vermenin gerekli olduğu hallerde Gizlilik Politikası hükümleri dışında kullanıcılara ait bilgileri üçüncü kişilere açıklayabilir.